ثبت‌نام و عضویت در بانک اطلاعاتی

تمامی بانوان ایرانی فعال در حوزه های اقتصادی و کارآفرینی در سراسر جهان، می توانند به صورت رایگان در بانک اطلاعاتی ثبت نام نمایند و همچنین با خرید بسته های عضویت، از سرویسها و امتیازات متنوع بانک اطلاعاتی بهره مند گردند.

جدول راهنمای ثبت نام و عضویت در بانک اطلاعاتی

کارگاه‌های آموزشی

نظر به اهمیت ارتقاء سطح دانش و مهارت افراد جامعه به ویژه بانوان و خانواده‌ها در موضوعات مرتبط با اقتصاد، کارآفرینی، کسب و کار، مدیریت و ...؛
و با توجه به اعلام آمادگی جمع کثیری از فرهیختگان و اساتید برجسته کشور برای همکاری با "دانشنامه اقتصادی زنان ایران" و "بانک اطلاعاتی بانوان فعال و موفق ایرانی در حوزه های اقتصادی و کارآفرینی"؛
کارگاه‌های آموزشی کاربردی در محورهای "سبک زندگی اقتصادی" "توانمندسازی اقتصادی بانوان و خانواده‌ها" "کارآفرینی، کسب و کار، مدیریت، برندسازی و..." برگزار می‌گردد.
به شرکت‌کنندگان در کارگاه‌ها مدرک معتبر، اعطا می‌شود و همچنین نفرات برتر کارگاه‌ها به عنوان استعدادهای برتر، معرفی می‌شوند.

سمینار تخصصی کسب و کار | مدرس کیا داوود اسفندیاری

شرایط و قوانین

 • فعالیت این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • برای تمامی کاربران سایت پروفایل شخصی تعبیه و طراحی شده تا در صورت بروز مشکل و شکایت، رسیدگی لازم به عمل آید.
 • این سایت حریم خصوصی کاربران خود را رعایت کرده و هیچ یک از اطلاعات پروفایل اعضا، از قبیل عکس، شماره تماس و ...، بدون توافق کاربر، برای سایرین نمایش داده نخواهد شد.
 • مسئولیت صحت کلیه اطلاعات پروفایل هر کاربر، به عهده خود شخص می باشد.
 • با توجه به مهمترین رویکرد "دانشنامه اقتصادی زنان ایران" و "بانک اطلاعاتی زنان فعال و موفق ایرانی در حوزه های اقتصادی و کارآفرینی"، که کمک به تقویت اقتصاد ملی کشورمان می باشد، بدیهیست کلیه افرادی که در این بانک اطلاعاتی عضو میگردند بر این میثاق هستند تا ضمن رعایت قوانین و مقررات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران، تمامی همت و تلاش خود را در جهت رشد اقتصاد ملی، به ویژه حمایت از تولید ملی، به کار بندند.

دانشنامه اقتصادی زنان ایران

بسترساز مشارکت بانوان
در رشد و پیشرفت اقتصادی کشور

با توجه به اهمیت حضور پر رنگ تر و مشارکت بیشتر بانوان توانمند ایرانی برای ایجاد تحولات همه جانبه در کشورمان؛ سایت دانشنامه اقتصادی زنان ایران در تلاش است تا با بهره گیری از به روزترین امکانات فن آوری ارتباطات و اطلاعات، بستری فراهم نماید تا همچون یک رویداد زنده، جاری و پویا، امکان هم اندیشی، هم افزایی و مشارکت هر چه بیشتر بانوان ایرانی در مسیر رشد و پیشرفت اقتصادی کشور عزیزمان فراهم گردد.

بانک اطلاعاتی معرفی زنان فعال و موفق ایرانی در حوزه های اقتصادی و کارآفرینی

بستری مناسب و شبکه‌ای کارآمد برای توسعه قعالیت‌های اقتصادی و کارآفرینی بانوان ایرانی

بانوان ایرانی از سراسر جهان می‌توانند با عضویت در بانک اطلاعاتی، ضمن پیوستن به جمع بانوان فعال و موفق ایرانی در حوزه‌های اقتصادی و کارآفرینی، با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارهای تجارت الکترونیک و امکانات شبکه‌ای نوین و کارآمد، به کسب و کار خود رونق بخشند.

پیش ثبت‌نام در بانک اطلاعاتی

 1. نام و نام‌خانوادگی(*)
  Please type your full name.
 2. زمینه فعالیت(*)
  Please type your full name.
 3. تلفن همراه(*)
  Please type your full name.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون ایده پردازی و طراحی برگ می‌باشد.
طراحی سایت